Solarstone tutvustab autovarjualust

Solarstone tutvustab päikesepaneelidega autovarjualust

Nõudlus elektrisõidukite järele on endiselt suurenemas ning seega kasvab ka vajadus töökindlate ja säästlike laadimislahenduste järele. Solarstone’il on hea meel tutvustada päikesepaneelidega autovarjualuseid, mis on majapidamistele suunatud suurepärane lahendus taastuvenergia tootmiseks. Uuenduslik lahendus keerab uue lehekülje nii taastuvenergia tootmises kui ka elektriautode laadimises, võimaldades mugavalt ja säästlikult toota elektrit nii majapidamise kui ka sõiduki tarbeks.

2015. aastal asutatud Solarstone on oma tegutsemisaja jooksul pakkunud uuenduslikke päikesepaneelide lahendusi majapidamistele ja ettevõtetele. Päikesepaneelidega autovarjualune on Solarstone’i uusim toode. Tegemist on ainulaadse kombinatsiooniga elektrisõidukite laadimisest ja elektritootmisest ühe tervikpaketina.

Meil on hea meel tuua turule päikesepaneelidega autovarjualune kui jätkusuutlik lahendus elektrisõidukite laadimiseks ja taastuvenergia tootmiseks,“ sõnas ettevõtte kaasasutaja ja arendusdirektor Mattis Jürimäe. „Solarstone on alati soovinud pakkuda tooteid, mis toetavad peale klientide vajaduste rahuldamise ka kestlikkust ja vähendavad meie mõju keskkonnale. Päikesepaneelidega autovarjualused on hea näide nende püüdluste elluviimisest.“

Varjualused on disainitud vastupidavust silmas pidades ja on konstrueeritud nii, et need peaksid vastu karmile põhjamaisele kliimale. Kvaliteetsest tsingitud ja värvitud terasest ehitatud varjualused on vee- ja tormikindlad ning taluvad lumekoormust kuni 220 kg/m2. Iga varjualune mahutab kaks autot ja on kaetud 5,8 kWp päikesekatusega, mis koosneb 15 päikesepaneelist, igaüks neist on võimsusega 390 W ja 25-aastase tootlusgarantiiga. Põhjamaadesse paigaldatud päikesepaneelidest katus toodab aastas umbes 5000 kWh ning sellest piisab väikese majapidamise energiavajaduse katmiseks ja elektriautoga 25 000 km läbimiseks. Ehitisse on võimalik ühendada ka 22 kW elektrisõidukite laadija, et autoomanik saaks oma sõiduvahendit kodus laadida.

Päikesepaneelidega autovarjualused ei vasta mitte üksnes elektrisõidukite omanike laadimisvajadustele, vaid toetavad ka kestlikkuspüüdlusi, tootes päikesest puhast taastuvenergiat. Päikeseenergia kasutamine aitab vähendada CO2 heitkoguseid ja muudab energia tarbijatele odavamaks. Tänu tugevale konstruktsioonile peab varjualune vastu aastakümneid, tagades pikaks ajaks mitmeotstarbelise parkimiskoha.

Lisaks praktilisele taastuvenergia tootmisele loob päikesepaneelidega autovarjualune teie kodule lisandväärtust. See suurendab teie kinnisvara energiatõhusust ja säästlikkust ning võib ka edasimüügihinda tõsta.

Pakume uhkusega toodet, mis vastab elektrisõiduki omanike vajadustele, toetab kestlikkuse tagamisega seotud ponnistusi ja lisab kodudele väärtust,“ märkis Solarstone’i kommunikatsioonijuht Janari Võrk.Päikesepaneelidega autovarjualusest võidavad nii keskkond, tarbijad kui ka koduomanikud.

Nüüdsest on Solarstone’i päikesepaneelidega autovarjualused müügil Põhjamaades ja Balti riikides, mis tähendab, et ettevõte jõuab veelgi rohkemate klientideni nendes dünaamilistes ning kasvavates piirkondades.

Solarstone kutsub koduomanikke üles saama osa päikesepaneelidega autovarjualuste võimaldatavatest mugavustest, keskkonnahüvedest ja lisaväärtusest. Varjualuste paigaldamisel järgitakse kohalikke eeskirju ja kasutatakse stabiilsema tulemuse tagamiseks pinnaseankruid.

Kui soovite lisateavet ja näha, kuidas täpsemalt muudavad päikesepaneelidega autovarjualused teie elektrisõiduki laadimiskogemust, minge nende veebilehele