Roheinnovatsioon tuleb Sunlyst

Sunly missioon on parema ja puhtama energiaga tulevik. Meie prioriteediks on tuule- ja päikeseenergia kiire kasutuselevõtt, ent üksnes olemasolevast tehnoloogiast ja läbiproovitud ärimudelitest selleks ei piisa. Seetõttu investeerime alustavatesse iduettevõtetesse, kelle tegevusala on elektrifitseerimine – meile hästi tuntud valdkond. Nii anname oma panuse kliimamuutuste leevendamisse.

Valime iduettevõtteid, kelle eesmärk on luua ja ellu viia murrangulisi tehnoloogiaid taastuvenergeetika ja energiasalvestuse, akutehnoloogia, IoT, taastuvenergiat võimendava tehnoloogia ja nutilinna lahenduste vallas. 

Töötame koos investorite ja meie valdkonna mentoritega, ei aidata iduettevõtetel leida ärivõimalusi süsinikuneutraalsusele liikuvas maailmas.
Sunly ei investeeri vaid raha, vaid pakub ka rohetehnoloogia iduettevõtete edusamme kiirendavat erialast oskusteavet ja suhtevõrgustikku.

Vaata iduettevõtteid, kuhu oleme investeerinud!

Nende hulgast kasvavad tõenäoliselt Eesti edukaimad või suurima potentsiaaliga säästva tehnoloogia ettevõtted.

Otsid oma suurepärasele ideele investorit?

Sunly investeerib rohetehnoloogia ja elektrifitseerimise
iduettevõtetesse idee- ja seemnefaasis.

Kui sul on geniaalne idee, peame nõu ja ühendame jõud,
et üheskoos tulevikku muuta!

Võta meiega ühendust

Meie investeerimispõhimõtted

Meid vaimustavad tugevad ja omanäolised tiimid, kes tahavad lahendada mõnd endale südamelähedast probleemi. Eriti hea, kui lahendus oleks juba ka turult mõningast tagasisidet saanud. 

Sul on unistus?

Kõik vägevad iduettevõtted algavad heast ideest ja pühendunud tiimist. Kui mõlemad on olemas, oled teretulnud ärikiirendisse Beamline, mida toetab ka Sunly. Beamline annab sulle ja su tiimile vajalikud vahendid, et vormida idee tooteks või teenuseks, mis loob inimestele ja keskkonnale väärtust. Kandideeri kiirendisse ja sinu ettevõttest võib saada järgmine gigasarvik (ükssarvik, kes vähendab CO2 heidet 1 gigatonni võrra aastas)

Sul on toode?

Su iduettevõte kogub hoogu ja on valmis arenguhüppeks? Kui su idee on juba tooteks või teenuseks vormunud, testitud ja järgmiseks suureks sammuks valmis, on Sunly heameelega valmis toetama. Saame panustada 100 kuni 500 tuhat eurot, et saaksid ideefaasist edasi minna ja seemnefaasis suuremaid tegusid teha. 

Beamline Accelerator

energiainnovatsiooni rasmus udde
Just nagu idufirmal, on ka investori jaoks olulised ainulaadsed teadmised. Me Sunlys mõistame taastuvenergia, elektrifitseerimise ja kliimamuutuste valdkonda. Kui su iduettevõte tegeleb elektrifitseerimisega ja sul on julge visioon, peame nõu ja leiame koostöövõimaluse! Rasmus Udde Innovatsioonijuht

Võta Rasmusega ühendust ja uuri lähemalt või
kirjuta otse LinkedIni!

Ole kursis valdkonna uudiste ja trendidega ning kuula Äripäeva Cleantech podcasti!