Uut energiat kogukondadele

Varustame Balti riike ja Poolat taastuvenergiaga. See tähendab, et loome päikese- ja tuuleparke, mille elektritoodang on keskkonnasõbralik. Vaata meie projekte!

Töötame käsikäes maaomanike, kogukondade ja kohalike omavalitsuste, võrguoperaatorite ning roheenergeetika investoritega.
Sunly on ka Eestis kogukonnaenergeetikat edendava Energiaühistu liige.

Lisaks taastuvenergeetika projektide arendamisele on meie portfellis rida taastuvenergia ja elektrifitseerimise valdkonna iduettevõtteid. Vaata meie iduettevõtteid!

Soovid rentida päikesepaneele katusele või kinnistule? Kliki Sunly City lehele!

Meie lugu

Sunly asutati 2019. aastal südika ja kogemustega meeskonna poolt, kes eelnevalt on taastuvenergia valdkonnas end tugevalt tõestanud.

Tundes sektorit läbi ja lõhki, on Sunlyst saanud kiiresti usaldusväärne tegija päikese- ja tuuleparkide arenduses Baltikumis ja Poolas.

Hiljuti omandasime Poolas juhtiva päikeseenergia arendaja Alseva, et kiirendada ja suurendada rohelisele energiale üleminekut Poolas veelgi.

Sünergiline edu

Sunly tegutseb neljas riigis ning meie ekspertidel on pikaajalised kogemused taastuvenergia, teadus- ja arendustöö, tootmise juhtimise, kapitali kaasamise ja finantseerimise alal. Meie tiimis on praegu umbes 110 inimest, kuid juba lühitulevikus suureneb see 300-le.


Usume, et teel säästvamasse maailma on oluline igaüks ja iga tegu ning meie edu võtmeks on meie tiimi, kogukondade, innovaatorite ja investorite tihe koostöö ehk sünergia.

Meie väärtused

Jõud ühtsusest

Me kõigi tegemised ja mõttelaad mängivad rolli jätkusuutlikuma kogukonna poole liikumisel.

Energiline

Liigume loodusnähtuste jõu ja kiirusega kui see viib meie eesmärkideni.

Uuenduslik

Püüdleme alati uute tehnoloogiate ja
toimimisviiside poole.

Usaldusväärne

Missioonitundest lähtuv ja ekspertidest
koosnev meeskond.

Hooliv

Aitame kogukondadel jõuda energiajulgeoleku ja süsinikneutraalseni, pakkudes puhast energiat.

Dünaamiline

Oleme puhta energia visionäärid, kuid ärisuunitluse ja kahe jalaga maa peal.

Vaata rohkem