Uut energiat kogukondadele

Varustame Balti riike ja Poolat taastuvenergiaga. See tähendab, et loome päikese- ja tuuleparke, mille elektritoodang on keskkonnasõbralik. Vaata meie projekte!

Töötame käsikäes maaomanike, kogukondade ja kohalike omavalitsuste, võrguoperaatorite ning roheenergeetika investoritega.
Sunly on ka Eestis kogukonnaenergeetikat edendava Energiaühistu liige.

Lisaks taastuvenergeetika projektide arendamisele on meie portfellis rida taastuvenergia ja elektrifitseerimise valdkonna iduettevõtteid. Vaata meie iduettevõtteid!

Otsid oma ärile elektripaketti? Kliki siia!

Meie lugu

Sunly asutati 2019. aastal südika ja kogemustega meeskonna poolt, kes eelnevalt on taastuvenergia valdkonnas end tugevalt tõestanud.

Tundes sektorit läbi ja lõhki, on Sunlyst saanud kiiresti usaldusväärne tegija päikese- ja tuuleparkide arenduses Baltikumis ja Poolas.

2022. aastal omandasime Alseva grupi, Poola juhtiva päikeseparkide arendaja ja ehitaja, kes tänaseks on saanud meie rahvusvahelise äri osaks, et veelgi märkimisväärsema ulatusega kiirendada rohepööret Poolas. Samal aastal tõime uue investorina pardale Mirova, kes on energiapöörde sektoris tegutsenud juba üle 20 aasta.

Sünergiline edu

Sunly tegutseb neljas riigis ning meie ekspertidel on pikaajalised kogemused taastuvenergia, teadus- ja arendustöö, tootmise juhtimise, kapitali kaasamise ja finantseerimise alal. Meie tiimis on praegu umbes 290 inimest, kuid juba lühitulevikus suureneb see 400-le.


Usume, et teel säästvamasse maailma on oluline igaüks ja iga tegu ning meie edu võtmeks on meie tiimi, kogukondade, innovaatorite ja investorite tihe koostöö ehk sünergia.

Sunly works in collaboration with local landowners

Meie väärtused

 

 

Sünergia

Me austame ja toetame teineteist​

Julgus

Võtame väljakutsed vastu ning panustame Sunly kasvu usalduse ja vastutustundega

Uudishimu

Me saavutame tulemusi ja
innovatsiooni läbi isikliku kasvu​

Vaata rohkem