Parema tuleviku energia sünnib koostöös

Rohepöörde elluviimiseks on vaja häid kohti, kuhu rajada päikese- ja tuuleparke. Selleks teeb Sunly laialdast koostööd maaomanikega. Nii saame pikaajalise taastuvenergia elektrijaamade rajamise kogemuse ühendada kohaliku teadmisega. Selle tulemusena on tuulikud ning päikesepaneelid leidnud parimad kohad ning samal ajal on arvestatud ka muude maakasutustega.

Oleme käed löönud järgmiste maaomanikega:

Ühiselt oleme asutanud koostööettevõtted:

Soovid meiega koostööd teha?

Loe, mida arvavad senised partnerid

“Näeme oma maadel tuuleenergia arendamises suurt potentsiaali, mistõttu oleme otsinud head partnerit sellesse valdkonda sisenemiseks. Pärast läbirääkimisi mitmete arendajatega valisime koostööpartneriks Sunly, kel on pikaajalise tuuleenergia arendamise ja opereerimise kogemusega tiim ja investorid.”

Tanel Tuuleveski
OÜ Metsakohin  juhatuse liige

“Meie vajame looduse hüvesid, loodus meid aga mitte. Kui soovime inimkonnana neid hüvesid tarbida, siis peame seda tegema läbimõeldult ja võimalikult tasakaalus loodusega. Oleme valmis meie 5000 hektaril uurima, kas ja kus on võimalik tuuleenergia kasutusele võtta. Näeme, et saame koostöös Sunlyga anda oma panuse keskkonnasõbralikumasse taastuvenergia tootmisesse.”

Siim Tomson
Multiland OÜ juht 

Vaata lisa