sunly uus kontor

Sunly peakontor kolib Telliskivi kvartalisse

Sunly kolib peakontori uude 2000 m2 suurusesse kontorisse Telliskivi kvartalis. Aasta lõpus valmiv K-koone saab rekonstrueerimise tulemusel juurdeehituse ning sellest saab modernne ja energiatõhus büroohoone, kus katusel ka päikesepark.  

Meil on hea meel, et leidsime uue kontoripinna, mis vastab me ambitsioonikatele kasvuplaanidele ja toetab Sunly kui taastuvenergia tootja väärtusi ja põhimõtteid. Nö kirss tordil on meie jaoks see, et liitume tugeva kogukonnaga, sest just ühistes ägedates tegemistes peitub see energia, mida igapäevaselt ka ise loome,“ kommenteeris uudist Sunly juht ja kaasasutaja Priit Lepasepp

Sunly uus peakontor asub Tallinna vanalinna ja Kalamaja kohtumispaigas – Telliskivi Kvartalis, mille juured ulatuvad aastasse 1870, kui Telliskivisse rajati Revali raudtee peatöökojad. K-hoone on Telliskivi Kvartalile omase iseloomuga ning loob koos rekonstrueeritava ajaloolise sepikojahoonega unikaalse koosluse ajaloolisest ja modernsest arhitektuurist. Hoone arhitektiks on Peeter Pere Arhitektid, arendajaks PLKV Invest, ning seda ehitab Ehitustrust.  

Sunly laieneb ka Poolas, kus on sel suvel valmimas uus Krakovi kontor ning avamisel ka Varssavi filiaal.