Täielik energiapööre vajab uut paradigmat!

by Tuuliki on juuni 2, 2021

Öeldakse, et lause „Nii me oleme alati seda teinud” sisaldab kuut kõige kallimat sõna ettevõtluses. See peab paika ka energeetika valdkonnas, eriti nüüd, kui liigume fossiilkütustel töötavatelt tsentraliseeritud elektrijaamadelt üle tarbijate lähedal asuvale hajutatud taastuvenergiale ning kõigele sellega kaasnevale – energia salvestamine, elektrifitseerimine jne.

Rohepööre on hetkel kõigil huulil. Tänu taastuvenergiale, elektrisõidukitele ja nutikatele kodudele viime ellu aeglast, kuid kindlat käitumismustri muutust oma planeedi suhtes. Lihtsustatult öeldes on asjad muutumas ja seda märkimisväärselt. See omakorda nõuab palju kohanemist ja uutmoodi mõtteviisi, kus mistahes varasemale käitumisele toetumine võib üleminekut pikendada või veelgi hullem – raisata ressursse ja raha.

Sunly investeerib Eesti puhta tehnoloogiaga iduettevõtetesse, kes on pühendunud jätkusuutlikkuse sisustamisele. Ubik Solutions on üks neist ettevõtetest, kes on pühendunud otselingi väljatöötamisele päikeseenergia tootjate ja tarbijate vahel, kasutades selleks alalisvoolu ja jättes vahelduvvoolu energia transpordiahelast välja. Ubik Solutions pakub alalisvooluvõrgu terviklikku lahendust, mis võimaldab päikeseenergia tootmist kiiresti, taskukohaselt, turvaliselt ja usaldusväärselt, saavutades seejuures PV-paneelide maksimaalse energiakoguse.

Loe edasi Ubik Solutioni blogist.