Sunly omanike ringi lisandus Kaamos Group

by Tuuliki on november 12, 2019

Kinnisvaraarenduse, ehituse ja puidutööstusega tegelev Kaamos Group omandas  kuuendiku taastuvenergia ettevõttest Sunly Land. Mõlemad ettevõtted näevad koostöös märkimisväärset kasvu võimalust just taastuvenergia vallas.

„Kaamos Group otsib pidevalt uusi innovaatilisi ettevõtteid, millesse investeerida. Sunly meeskonda kuuluvad taastuvenergia eksperdid ja strateegiline koostöönendega võimaldab meil laieneda perspektiivikasse energeetika valdkonda,“ kommenteeris uudist Marek Pohla, Kaamos Groupi juhatuse esimees.

„Kaamose kapitali kaasamine võimaldab meil jõulisemalt taastuvenergia välisturgudele siseneda. Oleme täna aktiivselt kohal päikeseenergia turul Poolas, ostes äsja täiendavad 12 päikeseenergia projekti lisaks juba 26 varasemalt omandatule, kuid meil on suured plaanid ka teistes riikides ning Kaamose panus annab sellele tublisti hoogu juurde,“ kommenteeris uudist Sunly juht Priit Lepasepp.

Kaamos Group on Eesti kapitalil põhinev kontsern, mis on 17 aastat edukalt tegutsenud kinnisvaraarenduse- ja ehituse ning puidutööstuse valdkonnas, ollestööandjaks enam kui 300 inimesele.