Rohetehnoloogia iduettevõtteid liidab Port of Power keskus Pirital

by Tuuliki on märts 10, 2020
Co-working space of Port of Power

Port of Power on rohe- ja energiatehnoloogia iduettevõtete keskus, mis on pühendunud startuppide abistamisele. Keskus mitte ainult ei paku kontoripinda, vaid loob soodsa keskkonna rohetehnoloogia ettevõtete arenguks, toetades uute teadmiste, partnerite ja investoritega. Võimalus liituda rohetehnoloogia kiirendiga ja saada nõuandeid tunnustatud energiaekspertidelt on vaid mõned keskuse pakutavatest hüvedest. 

Port of Power asub Pirital – kesklinnale mugavalt lähedal, samas merekaldal ja sportimis- ja lõõgastusvõimaluste keskel.  See on ideaalne koht, kus keskenduda tööle, korraldada kliendikohtumisi, suhelda igapäevaselt teiste taastuvenergia entusiastidega ning leida uusi partnereid, kellega maailmamuutvad ideed ellu viia. 

Port of Power on rohetehnoloogia talentide ja ettevõtete keskus, kus innovatsioonist sünnivad lahendused.

Sunly, Cleantech ForEst, Ubik Solutions, Themo, Solarstone, Fusebox ja Nordic Power Management on vaid mõned Port of Power asukad. Kui küsida inimestelt, mida nad keskuse juures kõige rohkem hindavad, mainitakse hubaseid nõupidamisruume, merevaatega puhkeala, terrassi, ühisüritusi ja koolitusi ning tugevat taastuvenergia kogukonda. Lisaks eelnimetatule on Port of Power’is kõik kaasaegse kontori hüved ja ideaalsed võimalused sportimiseks: dušid, hoiu- ja kuivatuskapid.

Soovid meiega liituda? Haara sülearvuti kaasa ja tule, sest kõik muu on sinu jaoks juba olemas.
Küsi lisa Port of Power kogukonna juhilt Marilt: [email protected]