Mis on Sunly Hübriid elektripakett ja miks see su ärile kasulik on?

Tulevikku vaatavate ettevõtete jaoks on lähitulevikus taastuvenergiale üleminek vältimatu samm. Olgu põhjuseks emafirma soovid, äripartnerite eelistused, Euroopa Liidu nõuded või su enda südametunnistus – nii taastuvenergiale üleminek kui ka teiste ESG eesmärkide täitmine on praktiline vajadus, mis nõuab nii strateegilisi otsuseid kui ka aega ja raha. Kuidas aga teha nii, et helesinisest unistusest saaks roheline reaalsus?

Sunly Hübriid elektripakett on tänases olukorras üks lihtsamaid ja mugavamaid lahendusi, kuna annab sinu ettevõttele võimaluse minna üle kohalikule taastuvenergiale 0 € investeeringuga ja bürokraatiavabalt. Selle kombinatsiooni tulemusena saab sinu ettevõtte CO2 heide olema 94% väiksem kui keskmisel Eesti elektritarbijal.

Kuidas meie pakett töötab?

Sunly Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas  asuvad päikesepargid moodustavad kokku enam kui 700 000 päikesepaneeliga mega-pargi. Kui oled otsustanud Sunly Hübriid elektripaketiga liituda, siis esmalt analüüsime sinu ettevõtte energiatarbimist ja modelleerime selle põhjal sobiva võimsusega lahenduse. Seejärel eraldame sulle meie päikesepargist sinu ettevõtte tarbimisele vastava osa.

Päikesepaistelistel päevadel katab sinu ettevõtte energiavajaduse fikseeritud hinnaga päikeseenergia, ülejäänud ajal tarnitakse elekter tuule- ja hüdroelektrijaamadest börsi hinnaga. Sunly hoolitseb selle eest, et võrku tagastatakse samaväärne kogus taastuvenergiat, kui sina tarbinud oled ja nii võid olla kindel, et sinu ettevõtte tarbitud võrguelekter on 100% taastuvenergiast.

Millest Hübriid elektripakett koosneb?

Sunly Hübriid elektripakett koosneb kahest põhikomponendist: päikese- ja võrguelektrist. Päikeseelektrit toodame sinu ettevõtte jaoks kohalikes Sunly päikeseparkides, millest suuremad asuvad Pärnumaal, Raplamaal, Jõgevamaal ja Tartumaal ning võrguelekter tuleb Baltikumi tuule- ja hüdroelektrijaamadest.

Selle tõestuseks, et kogu Sunly tarnitud elektrienergia on toodetud Baltikumi taastuvatest allikatest, anname sulle ka kaasa taastuvenergia päritolutunnistused.

Miks on Sunly Hübriid mugav lahendus?

Miks veeta taastuvenergiale üleminekuks aastaid, et tegeleda oma päikesejaama või tuulepargi projekteerimise, kooskõlastamise ja ehitamisega, kui alternatiiviks on jõuda samade tulemusteni pea koheselt, null-investeeringuga ja seadmevabalt?

Sunly Hübriid elektripaketiga liitumisprotsess on kiire ja mugav ning selle tulemusena saad oma kasutusse distants-päikesepargi, mille hoolduse ja bürokraatiaga tegeleme meie. Seetõttu on meie Hübriid elektripakett pingevaba „võtmed kätte“ moodus aidata kaasa oma ESG eesmärkide saavutamisele.

Mis see maksab?

Kuigi taastuvenergia tootmine on ajapikku aina soodsamaks läinud, tähendab üleminek tavaelektrilt ettevõtetele jätkuvalt lisakulutusi. Sunly Hübriid elektripakett aitab neid kulusid optimeerida eemaldades taastuvenergiale üleminekul vajaduse suureks alginvesteeringuks kui ka igapäevases tarbimises.

Oma ettevõtte energiakulusid aitab paremini planeerida ka asjaolu, et meie Hübriid elektripaketi päikeseenergia tarnitakse fikseeritud hinnaga. Kui tahad täpsemalt teada, millise hinnaga meilt tulevikus roheenergia kätte saad, proovi meie Hübriid paketi näidiskalkulaatorit ning küsi sinu ettevõttele sobivat lahendust  https://elekter.sunly.ee/

Miks Hübriid elektripakett sulle veel kasulik on?

Lisaks juba mainitud teguritele pakub Sunly Hübriid sulle veel mitmeid eeliseid:

  1. Konkurentsieelis: Kuna kliendid kui ka pangad eelistavad üha enam keskkonnasõbralikke ettevõtteid, aitab taastuvenergia kasutamine laiendada sinu turuvõimalusi ning tugevdada brändi. Paljudel rahvusvahelistel hangetel on juba täna mitmeid ESG-ga seotuid nõudeid.
  2. Meelerahu: Keerulisedpoliitilised olud idanaabriga tähendavad, et aina tähtsam on omada ligipääsu elektriallikatele, mis on hajutatud ja sinu ettevõttele võimalikult lähedal.
  3. Keskkonnamõju vähendamine: Sunly lahendus vähendab oluliselt ettevõtte CO2 jalajälge, aidates kaasa keskkonnasäästlikkuse eesmärkide saavutamisele.
  4. Lihtne ja mugav: Sunly võtab enda kanda kogu üleminekuprotsessi, muutes taastuvenergiale ülemineku lihtsaks ja vaevatuks.
  5. ESG eesmärgid: Pakett aitab ettevõtetel saavutada oma keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimiskriteeriumide (ESG) eesmärke, mis on üha enam klientide ja investorite poolt nõutud.

Tahad Sunly elektripakettide kohta rohkem infot? Siis võta meiega ühendust, et saada personaalne pakkumine ja alustada teekonda taastuvenergiale üleminekuks juba täna.