Wind energy project manager job ad sunly

Tuuleenergia projektijuht 🇪🇪

Liitu Baltikumi ja Poola kõige kiiremini kasvava taastuvenergia ettevõttega Sunly.

Rajame koostöös kogukondadega ja maaomanikega päikese- ja tuuleparke. Lisaks investeerime maailma muutvatesse elektrifitseerimise valdkonna idufirmadesse.

OTSIME TUULEENERGIA PROJEKTIJUHTI

Sinu igapäevased tööülesanded on:

  • tuuleenergia projektide algatamine, (geo)analüüs ja arendamine;
  • tuuleenergia projektide ja nendega seotud protsesside haldamine, koordineerimine ja nõustamine;
  • koostöö edendamine maaomanike, kohalike omavalitsuste, ametkondade, keskkonnamõjuhindajate ja kohaliku kogukonnaga.

Meie ootused sinule:

  • head projektijuhtimise oskused;
  • teadmised planeeringute ja keskkonnamõjude hindamiste korraldusest Eestis;
  • arusaam energiasüsteemide toimimisest;
  • algatusvõime, iseseisvus;
  • head läbirääkimiste ja avaliku esinemise oskused.

Pakume sulle:

  • võimalust panustada taastuvenergia kasvu;
  • optsiooniprogrammi, et saada osa Sunly tulevasest edust;
  • ambitsioonikat ja toetavat rahvusvahelist meeskonda tippspetsialistidega;
  • huvitavaid väljakutseid ja õppimisvõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes;
  • võimalust liikuda edasi valdkonnas, mis sind kõnetab;
  • kaugtöösõbralikku ja võimestavat töökeskkonda;
  • lisahüvesid toetamaks aktiivset elustiili ja ühtse meeskonna loomist.

Kandideeri LinkedInis või saada oma CV ja kaaskiri [email protected].